[Zapowiedź] DevPanel Beta #001 Monolity czy mikroserwisy?

[Zapowiedź] DevPanel Beta #001 Monolity czy mikroserwisy?

Na pierwszym panelu będziemy dyskutować ze specjalistami na temat architektury monolitycznej i mikroserwisowej. Spróbujemy odpowiedź na pytanie: co jest lepsze?

Kiedy?

11.05(czwartek) start: 20:30

Gdzie?

Livestream na youtube.

Kto?

Michał Franc

Inżynier z wieloletnim doświadczeniem wędrujący po świecie w poszukiwaniu ciekawych problemów i wyzwań. Ostatnie 3,5 roku wspomagał firmę JustGiving przy adopcji rozproszonej architektury systemu. Obecnie pracuje w firmie Just Eat budujac platforme uzywana przez 18mln uzytkownikow. Blog http://www.mfranc.com i twitter @francmichal

Robert Firek

Od dwóch lat zdobywa nowe doświadczenia jako Software Craftsman w Codurance. W czasie swojej kariery uczestniczył w wielu projektach, które dały mu możliwość poznania technologii informatycznych z różnych perspektyw. Obecnie wykorzystuje zdobyte doświadczania pomagając swoim klientom w tworzeniu rozwiązań, promując przy tym ideę zespołów wielofunkcyjnych łączących i wykorzystujących wiedzę z różnych etapów wytwarzania oprogramowania.

Łukasz Szydło

Programista pasjonat, fan “Software Craftsmanship” i zwinnego podejścia do wytwarzania oprogramowania. Lubi proste rozwiązania skomplikowanych problemów. Na codzień zajmuje się tematami z zakresu architektury aplikacji biznesowych, Domain Driven Design, Continuous Delivery, technologii Java oraz testowania automatycznego. Prywatnie mąż, ojciec piątki dzieci.

Dołączajcie na facebooku: https://www.facebook.com/events/874962145995260/
Polubcie https://www.facebook.com/devpanelpl/
Obserwujcie na twitterze https://twitter.com/devpanelpl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *