[Zapowiedź] DevPanel Beta #003 Czy TDD w 2017 roku ma sens

[Zapowiedź] DevPanel Beta #003 Czy TDD w 2017 roku ma sens

Na trzecim devpanelu będziemy debatować z zaproszonymi panelistami na temat TDD. Spróbujemy odpowiedź na pytanie: czy TDD w 2017 roku ma sens?

Kiedy?

26.09(wtorek) start: 21:00

Gdzie?

Stream: https://devpanel.pl/live

Kto?

Michał Lewandowski

Jestem software developerem. Przez ostatnie kilka lat mojej pracy zajmowałem się różnymi rzeczami związanymi z wytwarzaniem oprogramowania, począwszy od analizy wymagań, przez prowadzenie zespołu, samo programowanie, skończywszy na utrzymaniu i wdrożeniu systemu. Ponadto prowadzę blog na lewandowski.io, oraz uwielbiam mówić. Można mnie spotkać na konferencjach i innych wydarzeniach. Jestem przekonany, że każdy profesjonalista, powinien posiadać szeroki a zarazem dogłębny warsztat twardych umiejętności technicznych. Niezbędne są też umiejętności miękkie w codziennej pracy. Takie połączenie pozwoli nam produkować oprogramowanie najwyższej jakości, wysoce utrzymywalne, z którego zadowoleni są użytkownicy.

Robert Firek

Od dwóch lat zdobywa nowe doświadczenia jako Software Craftsman w Codurance. W czasie swojej kariery uczestniczył w wielu projektach, które dały mu możliwość poznania technologii informatycznych z różnych perspektyw. Obecnie wykorzystuje zdobyte doświadczania pomagając swoim klientom w tworzeniu rozwiązań, promując przy tym ideę zespołów wielofunkcyjnych łączących i wykorzystujących wiedzę z różnych etapów wytwarzania oprogramowania.

Michał Buczko

Programista, architekt, od 18 lat dziergający mniej lub bardziej przydatne do szczęścia kilobajty kodu. Informatyczny partyzant zawsze gotowy wsadzić kij w mrowisko. Od 3 lat po ciemnej stronie mocy języków funkcyjnych, zauroczony LISPowym postrzeganiem świata oraz Clojurową elegancją i prostotą. Wielki miłośnik nawiasów (czym więcej tym lepiej), s-wyrażeń i składniowego minimalizmu. Prywatnie amator MTB, w międzyczasie hackujący emacsem przez sendmaila.

Do zobaczenia we wtorek 26.09 o godzinie 21:00

Polubcie https://www.facebook.com/devpanelpl/
Obserwujcie na twitterze https://twitter.com/devpanelpl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *